Změkčení vody

Změkčení vody

Mezi nejhorší vlastnosti užitkové vody v domácnostech patří příliš vysoká tvrdost vody. Její změkčení je proces, kdy se z vody odstraňují látky tvořící tzv. vodní kámen. Změkčená voda má pozitivní vliv na životnost spotřebičů jako jsou bojler, pračka, myčka, a také armatur - vodovodních baterií. Prádlo vyprané v měkké vodě je měkčí a čistější, je možné použít menší množství pracího prášku a také se koupelna i celý dům snáze uklízí.

Změkčovače firmy AQUAL jsou vyrobeny z velice kvalitních komponent zaručující dlouholetý bezporuchový provozu. Pro ovládání automatických regenerací u všech centrálních filtrů používáme řídicí ventily americké značky Clack. Současná výrobní řada WS se vyrábí již od roku 2001 a za tu dobu prodělala jen minimum změn. To je důkaz kvality a robustnosti návrhu hydraulické části řídicího ventilu. Elektronická část se samozřejmě postupně vyvíjí a mění, stejně tak jak rostou požadavky zákazníků.

Změkčovač se instaluje blízko vstupu vody do domu. Například do kotelny, garáže nebo technické místnosti.

Naše řešení

Automatický filtr AC-K-25

Nejoblíbenější přístroj do domácnosti je speciálně určen ke změkčování vody v rodinném domě. I přes své kompaktní rozměry zvládne i dvougenerační domek až do tvrdosti cca 45 německých stupňů.

Více

Obraťte se na naše specialisty

Ochotně vám poradí s úpravou pitné vody pro vaše kanceláře nebo domácnost.