Příprava ultračisté  vody

Příprava ultračisté vody

Jsme prodejním partnerem společnosti Weolia – výrobce vysoce kvalitních zařízené pro přípravu ultračisté vody v kvalitě 18,2 MΩ/cm.

Ultračistá voda se používá pro širokou škálu laboratorních aplikací včetně stopové analýzy, HPLC, průtokové cytometrie, jako ultračistá voda s velmi nízkým obsahem organických látek a RNázy/DNázy. Sortiment pro přípravu ultračisté vody je velmi široký, proto níže uvádíme jen nejčastěji dodávaná zařízení. V případě Vašeho zájmu nám neváhejte zaslat poptávku.

Naše řešení

PURELAB flex

Jednotka PURELAB flex 1, 2 a 4 je určena pro dočištění předupravené vody, model PURELAB flex 3 má navíc možnost výroby ultračisté vody i přímo z vodovodní vody. Špičková kvalita čistících náplní zajišťuje rezistivitu výstupní vody 18,2 MΩcm a záchyt širokého spektra organických nečistot. Pro zajištění nízké úrovně bakteriálního znečištění a nízkých hodnot TOC jsou modely PURELAB flex vybaveny fotochemickým reaktorem s krátkým UV zářením 185 a 254 nm. Jednotky lze dovybavit výstupním filtrem 0,2 μm nebo Biofiltrem. Velkou výhodou je flexibilní odběrové rameno.

Ke stažení

PURELAB Quest

Požadujte více – objevte PURELAB Quest, první laboratorní systém čištění vody 3 v 1 na světě. Laboratorní voda, které můžete důvěřovat. Kompaktní, ekonomická jednotka PURELAB Quest UV zajišťuje přípravu vody v jednom přístroji ve všech třech kvalitách – vody typu I, II a III přímo z vodovodní vody. Zařízení je z více než 85% vyrobeno z recyklovaného materiálu.

Ke stažení

PURELAB Chorus

Pokud požadujete nejvyšší čistotu vody, PURELAB Chorus 1 poskytuje dokonalé řešení. PURELAB Chorus 1 garantuje nepřetržitou čistotu vody 18,2 MΩ.cm (typ I+/I) a je založen na pokrokovém deionizačním systému PureSure®, umožní vám zaměřit se na dosažení přesných výsledků a zároveň zajistit nepřetržitý pracovní tok.

Ke stažení