Úprava vody pro firmy

Úprava vody pro firmy

Vyrábíme a dodáváme moderní, výkonné, ekonomické a ekologické výdejníky na vodu. Dispensery AQUAL jsou kvalitně vyrobené, spolehlivé a mají nadčasový design. Jsou připojovány přímo na zdroj dostupné vody a proto nepotřebují doplňovat vodu v nepraktických barelech. Filtrační jednotka vodu upraví. Ohřev i výkonné chlazení je u našich přístrojů samozřejmostí.

Přístroje lze připojit kdekoliv, kde je v dosahu zdroj tlakové vody a odpadu. Tedy v kuchyňce, poblíž umývárny, toalety nebo na chodbě. Máme zkušenosti s montáží ve vzdálenosti až 50 m od místa připojení na vodu. Připojení je realizováno 1/4" hadičkami, takže instalace nevyžaduje rozsáhlé stavební úpravy.

Naše řešení

Jednotky AQUAL se připojují na zdroj tlakové vody (vodovod). Díky tomu se zbavíte otravných barelů s vodou a můžete vypít více vody za méně peněz.

Dispenzer Columbia-4000

Podle kvality vstupní vody a individuálních požadavků klienta lze vybírat ze dvou variant integrovaných filtračních systémů vhodných jak do měst, tak i pro vlastní vodní zdroje.

Více

Dispenzer Columbia-2203

Jeden z nejmodernějších systémů pro úpravu a výdej vody v kanceláři. Součástí je i moderní účinná filtrační jednotka.

Více

Dispenzer Columbia FC 750

Moderní zařízení pro úpravu a výdej chlazené i teplé pitné vody vhodný především pro kanceláře a další místa, kde je žádoucí zdroj kvalitní pitné vody.

Více

Dispenzer Columbia FC 700 S

Moderní zařízení pro úpravu a výdej chlazené i teplé pitné vody vhodný především pro kanceláře a další místa, kde je žádoucí zdroj kvalitní pitné vody.

Více

Dispenser Kalix CO2

Ideální pro po všech stránkách náročné provozy s velkým počtem milovníků kvalitní jemně perlivé sodové vody. Instalované filtry z vody odstraňují všechny nežádoucí chemikálie, pachy a pachutě získané při vlastní úpravě a distribuci vody.

Více

Obraťte se na naše specialisty

Ochotně vám poradí s úpravou pitné vody pro vaše kanceláře nebo domácnost.