Sintra plus

Sintra plus

Sintra je malá domácí úpravna pod dřez, která dodává domácnosti vodu pro jeden kohoutek. Voda je vhodná na pití, vaření, přípravu nápojů i ústní hygienu. Nejčastěji se používá tam, kde je voda znečištěná. Využití najde také tam, kde nelze garantovat stabilní kvalitu zdroje například u soukromých studní nebo tam, kde je dlouhá trasa neudržovaného vodovodu.

Garantujeme, že Sintra připraví pitnou vodu i tehdy, překračuje-li vstupní voda v některém parametru normy čtyřnásobně!

Jak Sintra plus funguje?

Znečištěná voda je čerpána do Sintry. Voda nejprve projde mechanickým filtrem, který odstraní i ty nejjemnější částečky vyskytující se ve vodě. Dále prochází filtrem s aktivním uhlím, kde se zbaví nejen chlóru, ale i těžkých kovů a některých organických látek. Třetí stupeň čištění zajistí systém polopropustné membrány. Při tomto procesu se z vody odstraní i všechny ostatní škodliviny, např. dusičnany amoniak, organické molekuly, zbytky průmyslových odpadů atd.

Voda je dokonale vyčištěna. Další stupeň filtrace je postfiltr, kde je voda obohacena o minerální látky, které k životu bezpodmínečně potřebujeme. Takto připravená voda je tlačena do zásobníku. Nyní si můžete být bezpodmínečně jisti kvalitou a nezávadností vody, kterou pijete.

Další výhody

Sintra plus má propracovanou ochranu proti přetečení vody a systém hlídání nutnosti servisu.

denní výkon až 220 l
rozměry 400×250×430 mm
max. kapacita zásobníku 8 l
počet stupňů filtrace 5

Obraťte se na naše specialisty

Ochotně vám poradí s úpravou pitné vody pro vaše kanceláře nebo domácnost.